Skip to main content

Ewelina

Wizażystka/ Szkoleniowiec/ Stylistka Brwi i Rzęs/ Właściciel Pracowni

Dyplomowana Mistrzyni wizażu i stylizacji, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM. 
Makijaż zawsze mnie inspirował, ale zupełnie nie umiałam malować nawet siebie. I właśnie z tego powodu postanowiłam pójść do szkoły wizażu, ponieważ kiedy już coś robię - robię to na sto procent. I tak z potrzeby nauczenia się makijażu własnego narodziła się miłość tak ogromna, że postanowiłam zająć się tym w życiu zawodowym. 
Specjalizuję się w: 

  • prowadzeniu szkoleń z zakresu makijażu dla profesjonalistów
  • indywidualnych lekcjach makijażu na użytek własny
  • makijażach ślubnych, okolicznościowych, sesyjnych
  • stylizacji brwi i rzęs

Branża Beauty jest bardzo rozległą dziedziną, w swojej drodze zawodowej zdecydowałam się na ścisłą specjalizacje. Zależy mi na ciągłym doskonaleniu jakości pojedynczych usług Beauty, a nie na poszerzaniu ich ilości. Stale dbam o swój rozwój zawodowy, uczestniczę w szkoleniach, śledzę na bieżąco trendy i topowe stylizacje.
Brałam udział w licznych szkolenia z zakresu makijażu: m.in. Wedding Makeup Pro - Makeupownia Marzena Tarasiewicz; Makijaż Profesjonalny Airbrush - Makeup Dream Kinga Kolasińska, Evening Makeup, Glamour Makeup, French Makeup - Glamdiva.pl, Certyfikat Higieniczna Wizażystka - Pure Makeup Julia Brylak, Bridal Look Expert - Color University Anna Ciechomska, w lutym 2021 potwierdziłam swoje kwalifikacje egzaiminem i zdobyłam Dyplom Mistrza w zawodzie wizażystka/Stylistka w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej
Swoją wiedzę z zakresu Stylizacji brwi zdobyłam na kursach: m.in. Stylizacja brwi Henną Pudrową - Makeup Avenue Klaudia Waluś 2019, Architektura Brwi i Laminacja Brwi - Naturalna Centrum Urody Klaudia Szczotka. Pozostałe moje dyplomy możesz obejrzeć w zakładce Certyfikaty.
Na pierwszym miejscu w swojej pracy stawiam potrzeby klientów, dzięki czemu mogę indywidualnie dopasować oferowaną usługę do ich potrzeb.

W wolnych chwilach: uwielbiam czarny humor, spędzać czas z bliskimi, a swoje baterie ładuję kawą przy dobrym serialu.

Karolina

Makijażystka/ Kobido/ Stylizacja brwi/ Manger Pracowni

Swoją miłość do makijażu i stylizacji brwi odkryłam dzięki siostrze Ewelinie. Dzięki naszej współpracy spełniam swoje zawodowe marzenia. 
Specjalizuje się w wykonywaniu: 

  • makijaży ślubnych, okolicznościowych, sesyjnych
  • wykonywaniu masaży Kobido
  • doborze prawidłowej pielęgnacji
  • laminacji brwi

W mojej drodze zawodowej stawiam na nieustanny rozwój. Brałam udział w licznych szkolenia z zakresu makijażu: czterorodniowym szkoleniu Pro Makup Advanced u Agnieszki Dudoń, kursie Makup Bridial u Glamdiva, warsztaty dla wiżażystów u Czarna Maluje Aneta Rams itp - wiecej moich dyplomów znajdziesz
->tutaj<-.
Swoją wiedzę z zakresu Stylizacji brwi zdobyłam na kursach z zakresu laminacji brwi, henny pudrowej i architektury brwi u Klaudii Szczotki Naturalna Centrum Urody (zakładka certyfikaty).

Kolejną usługą, którą doskonalę i dołączyła do moich umiejętnośći od 2022 roku jest niesamoiwty masaż KOBIDO, dzięki któremu można dosłownie projektować twarz i walczyć ze zmianami powstającymi w wyniku czasu :)

Największą satysfakcje w mojej pracy sprawia mi zadowolenie Państwa z wykonywanych przeze mnie usług.  Najpiękniejsze słowa jakie usłyszałam po makijażu: "Nie sądziłam, że mogę tak wyglądać, mogę Panią przytulić", "Poprawiła mi Pani nastrój, wyglądam pięknie". Po masażu kobido: "O matko jakie to przyjemne, będę wracać po taki relaks", "Znika mój drugi podbródek, zmarszczki wokół oczu się spłyciły i co więcej mam kości policzkowe"...itp <3

W wolnych chwilach: muzyka niesie mnie przez świat - z słuchawkami podróżuje i uwielbiam wracać na Greckie plaże.