Skip to main content

Kobido - Tradycyjny Japoński Masaż Twarzy. Najczęściej Zadawane Pytania

|   Porady Pielęgnacyjne

W dzisiejszym zabieganym świecie, troska o zdrowie i urodę staje się coraz bardziej istotna. Jednym z unikalnych podejść do relaksacji i poprawy wyglądu skóry jest masaż Kobido.

Zapraszam Cię do przeczytania odpwiedzi na najczęściej zadawane pytania :)

Najczęściej Zadawane Pytania:

  1. Czym jest masaż Kobido? Masaż Kobido to tradycyjna japońska technika masażu twarzy, która ma na celu poprawę krążenia krwi, uelastycznienie skóry, oraz stymulację mięśni twarzy i szyi. To holistyczne podejście do urody opiera się na starożytnych technikach japońskiego rytuału pielęgnacyjnego.

  2. Jakie są główne korzyści z masażu Kobido? Masaż Kobido może przynieść liczne korzyści, takie jak poprawa jędrności skóry, redukcja opuchlizny, złagodzenie napięć mięśniowych, a także stymulacja naturalnej produkcji kolagenu. To doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu skóry oraz promowanie relaksu i dobrego samopoczucia.

  3. Czy masaż Kobido jest bezpieczny dla każdego typu skóry? Tak, masaż Kobido jest ogólnie bezpieczny dla wszystkich typów skóry. Jednakże, zawsze warto skonsultować się z Karoliną przed rozpoczęciem zabiegu, zwłaszcza jeśli masz skłonności do alergii lub inne specyficzne potrzeby skóry.

  4. Ile trwa sesja masażu Kobido? Czas trwania sesji masaży Kobido może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Standardowo sesja trwa około 60-65 minut, co pozwala na pełną relaksację i maksymalne korzyści.

  5. Czy masaże Kobido są skuteczne w redukcji zmarszczek? Tak, masaże Kobido są znane ze swojej skuteczności w redukcji drobnych linii i zmarszczek. Regularne zabiegi mogą pomóc w poprawie elastyczności skóry oraz spowolnieniu procesu starzenia się.

  6. Czy można połączyć masaż Kobido z innymi zabiegami urodowymi? Oczywiście! Masaż Kobido doskonale łączy się z innymi zabiegami urodowymi, takimi jak zabieg bankietowy, czy też sam rytuał wzbogacony o peeling i dodatkową maskę poteującą efekt :)  Karolina z Pracowni Makijażu i Stylizacji może dostosować program pielęgnacyjny do indywidualnych potrzeb klienta.

Masaż Kobido to nie tylko tradycyjna japońska technika masażu twarzy, ale także holistyczne podejście do relaksacji i poprawy wyglądu skóry. Jeśli szukasz unikalnego doświadczenia, odwiedź Pracownię Makijażu i Stylizacji w Żywcu, gdzie specjalistka Karolina z pasją oferuje masaże Kobido, dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Odkryj tajniki piękna i relaksu poprzez starożytne rytuały japońskiej pielęgnacji!

 

Po więcej zapraszamy. 
Napisz do nas przez czat zamieszczony na stronie u dołu ekranu
ewelina.b.worek@gmail.com
tel. 514 720 654
--> fb Pracownia Makijażu i Stylizacji Ewelina Worek
--> ig ewelinaworek_makijaż