Skip to main content

Pracownia Makijażu Salonem Partnerskim BrowXenna® Polska

|   Z życia Pracowni

Stylizacja brwi to usługa, którą pokochały kobiety w każdym wieku. W naszej Pracowni jest to jedna z topowych usług, z której korzystają Klientki, na co dzień jak i przed wielkim wyjściem. Dlatego wkładamy całe serce w to, aby usługa była na jak najwyższym poziomie. Szkolimy się u najlepszych stylistów i starannie wybieramy produkty, na których pracujemy.

Z pewnością produkty BrowXenna® Polska to jedne z najlepszych produktów do stylizacji brwi. My pokochałyśmy bezwzględnie ich hennę pudrowa, która daje możliwości uzyskania pieknych kolorów. Dodatkowo są to produkty niebywale pielęgnujące, co tym bardziej przemawia za naszym wyborem.

BrowXenna® to pierwszy na świecie produkt stworzony tylko do koloryzacji brwi, którego skład w 98% został oparty na naturalnych komponentach – lawsonii bezcierniowej. Koloryzuje nie tylko włos, ale i skórę. Stymuluje wzrost włosków a efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i 6 tygodni na włosie.

Źródło: browhennapolska.pl

Kiedy tylko ruszył Program Partnerski BrowXenna® Polska uznałyśmy, że to coś dla nas. Uwielbiamy te produkty i jesteśmy pewne ich jakości.

Wysłałyśmy więc zgłoszenie, które zostało przyjęte bardzo pozytywnie. Jest to dla nas mega wyróżnienie i radość, ponieważ zakwalifikowanie się do Programu też świadczy o wysokiej jakości naszych usług. 

Salon partnerski BrowXenna® Polska to miejsce unikalne i wyjątkowe. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług, zaangażowania oraz zaufania. 
Salony BrowXenna to system połączonych naczyń dzięki którym, brwi klientek są piękne, zadbane i lśniące!

Źródło: browhennapolska.pl

Pracownia Makijażu Ewelina Worek widnieje na mapie salonów partnerskich BrowXenna® Polska. Można nas tam bardzo łatwo wyszukać.

Zabiegi, z których możecie skorzystać na bazie produktów BrowXenna to:

  1. Stylizacja Brwi Henną Pudrową z Geometrią
  2. Pakiet stylizacja brwi henną pudrową + lifting rzęs z koloryzacją
  3. Kuracja Regeneracyjna na Brwi - pakiet 4 zabiegów
  4. W Salonie również dostępna niezastąpiona Oliwka Brow Oli do pielęgnacji brwi i rzęs

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z certyfikatem jakości BrowXenna® Polska.