Skip to main content

Świąteczny prezent dla miłośniczek makijażu!

|   Z życia Pracowni

Specjalnie dla miłośniczek makijażu – pomysły na świąteczne! To prezenty, które z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach waszych bliskich, a przecież o to chodzi! 

Makijaż to coś więcej niż tylko kosmetyki. To sztuka podkreślania piękna! :) 
I warto rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie.

  1.  Indywidualna lekcja makijażu własnego z analizą kolorystyczną, skupiająca się na makijażu dziennym - to świetny prezen dla osób, które chcą aby ich makijaż na codzień prezntował się elegancko i podkreślał urodę:)
  2. Indywidualna lekcja -makijażu własnego z analizą kolorystyczną, skupiająca się na makijażu wieczorowym. - To prezent dla tych, którzy kochają błyszczeć w wieczornych stylizacjach! 
  3. Voucher na dowolne szkolenie z makijażu -Ta propozycja sprawdzi się świetnie dla osób, które chcą zająć się profesjonalnym wykonywaniem makijaży dla innych lub już wykonują usługi i chciałyby rozwinąć swoje umiejętności. Szkolenia prowadzi dyplomowany Mistrz Wizażu - dlatego masz pewność, że uczysz się o profesjonalistów!

Każda z tych propozcyji jest pięknym prezentem! 
Napisz do nas przygotujemy przygotwany Bon Podarunkowy zapieczętowany i gotowy do wręczenia :)

 

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na prezent są dla Was pomocne :) 

Skontaktuj sie z nami przez:
@ ewelinaworek.b.worek@gmail.com
przez wiadomość prywatną na dole ekranu!
Przez nasze social media: fb lub ig

 

W tym artykule znajdziesz informacje o: prezent swiateczny dla miłośniczki makijażu, dla każdej kobiety, preznety, żywiec , voucher, pracownia makijażu, sztuka makijażu, nauka makijażu wlasnego, profesjonalne szkolenia dla makijażystów, dla kosmetyczek.