Skip to main content

Szkolenia z dofinansowaniem! Dowiedz się czy możesz skorzystać '

|   Szkolenia

Dofinansowanie do Szkoleń z KFS - Twój Klucz do Kariery w Makijażu

W dzisiejszych czasach, rozwijanie swoich umiejętności w branży kosmetycznej staje się kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu zawodowego. Dla tych, którzy marzą o karierze wizażysty, oferuję nie tylko profesjonalne szkolenia w Pracowni Makijażu Ewelina Worek, ale także możliwość skorzystania z dofinansowania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) przyznawanego przez Urząd Pracy oraz Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Jak uzyskać dofinansowanie do szkoleń z KFS?

Etap 1: Sprawdź czy spełniasz kryteria

Upewnij się, że spełniasz podstawowe wymogi określone przez KFS. Osoby bezrobotne, poszukujące pracy, bądź pracujące, prowadzące własne firmy, które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub/oraz kwalifikacje swoich pracowników, mogą ubiegać się o dofinansowanie. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się ze nami :)

Etap 2: Wybierz odpowiednie szkolenie

Odwiedź moją Pracownię Makijażu, gdzie oferuję różnorodne szkolenia z makijażu i stylizacji brwi, dostosowane zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych makijażystów. Sprawdź, które szkolenie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i celom zawodowym. Skontaktuj się ze mną, a razem dobierzemy i ustalimy Twoją ścieżkę rozwoju zgodną z Twoimi oczekiwaniami, marzeniami, celami oraz aktualnie posiadaną wiedzą i umiejętnościami. W razie potrzeby przygotujemy spersonalizowany dla Ciebie program kursu.

Etap 3: Skontaktuj się z Urzędem Pracy

Zgłoś się do najbliższego Urzędu Pracy w celu uzyskania informacji na temat dostępnych środków w KFS. Porozmawiaj z doradcą zawodowym, który udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących procesu aplikacyjnego.

Etap 4: Wypełnij wniosek o dofinansowanie

Podczas rozmowy z doradcą zawodowym dowiesz się, jak wypełnić wniosek o dofinansowanie na szkolenie w Pracowni Makijażu. Pamiętaj, aby dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje i status zawodowy. Jeśli będziesz miała wątpliwości to chętnie pomożemy podczas wypełniania wniosku.

Etap 5: Oczekuj na decyzję

Po złożeniu wniosku, Urząd Pracy oceni Twoją sytuację i podejmie decyzję dotyczącą przyznania dofinansowania. Proces ten może potrwać kilka tygodni, więc bądź cierpliwy.

Etap 6: Skontaktuj się z nami i ustal termin szkolenia

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji dotyczącej przyznania dofinansowania, napisz lub zadzwoń do nas, aby ustalić dogodny termin szkolenia. Pojaw się w ustalonej dacie i zdobądź nową wiedzę i umiejętności!

Dlaczego warto wybrać szkolenie w Pracowni Makijażu Ewelina Worek?

W naszej Pracowni oferujemy nie tylko profesjonalne szkolenia, ale również elastyczność dostosowania kursów do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu, możesz  rozwinąć umiejętności dokładnie zgodne z Twoimi aspiracjami zawodowymi. Dodatkowo możesz skorzystać z wielu możliwości dofinansowania do tych szkoleń m.in. z KFS, BUR.

Make-up Artist, Mistrzyni Wizażu i Stylizacji z 10-letnim doświadczeniem!

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Naszą główną Instruktorką jest dyplomowana Mistrzyni Wizażu i Stylizacji Ewelina Worek, wykonała już tysiące makijaży na Klientkach, tysiące stylizacji brwi, przygotowała setki Panien Młodych w dniu ślubu, przeszkoliła dziesiątki Kursantek. Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy w teatrze, na planach zdjęciowych i nagraniowych. W Pracowni Makijażu Ewelina Worek nie uczymy tylko makijażu, tworzymy sztukę, a Ty dzięku naszej pomocy możesz być jej twórcą! Podczas naszych kursów wprowadzimy Cię w fascynujący świat piękna. Gwarantujemy kompleksowe szkolenie, uwzględniające najnowsze trendy i techniki.

Autorskie szkolenia pełne praktyki

Szkolenia oparte na bogatym doświadczeniu zapewniają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności. Otrzymasz od nas autorskie techniki pracy, które pozwolą Ci wykonywać najtrudniejsze elementy makijażu czy stylizacji brwi bez stresu.

Stałe wsparcie poszkoleniowe i pozytywne opinie

Utrzymujemy stały kontakt z kursantkami po szkoleniach, oferując wsparcie i konsultacje. Opinie zwrotne potwierdzają, że szkolenie było nie tylko efektywne, ale także przyjemne. Nasze kursantki mogą liczyć na opiekę poszkoleniową po zakończeniu kursu.

Wprowadź swoją kreatywność do świata piękna!

Zapraszamy Cię do Pracowni Makijażu Ewelina Worek, gdzie sztuka makijażu to nie tylko nauka, ale również pasja i radość tworzenia. Skontaktuj się już dziś!

Nie czekaj! Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych szkoleniach i jak skorzystać z dofinansowania KFS. Twoja ścieżka do kariery w makijażu zaczyna się tutaj w Pracowni Makijażu Ewelina Worek! Wybierz nas, inwestując w swoją przyszłość zawodową. Skorzystaj ze szkoleń z dofinansowaniem z KFS oraz ze szkoleń z dofinansowaniem z BUR.

Wypełnij ankietę, aby dowiedzieć się z jakich rozwiązań możesz skorzystać :)  https://forms.gle/1QPY68xA4QQwZJiK7